Udruzenje najboljih gladijatora
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Udruzenje najboljih gladijatora

za sve clanove naseg saveza i one koji to zele biti
 
Početna stranicaPortalPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Tko sam ja...

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Anubish

Anubish


Broj postova : 8
Age : 41
Location : Cro--->Zagreb
Registration date : 23.07.2008

Tko sam ja... Empty
PostajNaslov: Tko sam ja...   Tko sam ja... I_icon_minitimečet srp 24, 2008 12:34 am

Ja sam Juraj santa , nisam zadovoljan svojim imenom nekako mi je p******* htio bi se zvat Marko, Zeljko ili drugacije, no dosta sada o tome.
Imam 25 godina bounce ne ponasam se tako jel se druzim sa frikofima koji su mladi od mene 6-7 godina i jos rade sr*** elephant u slobodno vrjeme igram gladius (tj sve mi je slobodno vrjeme) Rolling Eyes ostatak vremena spavam ili sam kod cure (no i tamo igram gladius i vec smo par puta prekinuli zbog toga Mad )... kao sto vidite volim psovat to mi je preslo u naviku scratch nevolim to no nemogu si pomoc.Furam se na anubisha iz ogame-a tj. znamo se u RL samo je on ne ogame anubish a ja na gladius pa se pokrivamo Embarassed , jako volim stavljat ove smajline lol! neznam zasto no uz njih bolje komuniciram sa ljudima (barem ja tako mislim).

U zadnje vrjeme neigram nesto multyplayere No jednostavno nemam volje no ako ima neko Basketball .

Zivim u Hrvatskoj tockije u Zagrebu na tresnjevci Razz
Zivim sa cimerom Filipom koji neigra gladius Evil or Very Mad .Rjetko mi je na kompu koliko ja znam scratch .Ako idem negdje (na more onda u pirovac)...


U dosta dugoj vezi sam sa Ivanom starija je od mene 2 godine no dobra je Razz 4 mjeseca smo u vezi nista ozbiljno ( to mi je najduza veza do sada) lol!
evo slike pa procjenite je sami Razz
Tko sam ja... Dragaiv6
trenutno je na vikendici sa starcima danas otisla Crying or Very sad no vraca se za 2 tjedna afro


Kao sto sam reko nemam posao prije sam radio kao zastitar u privatnoj tvrtci.No dao sam otkaz silent Dobio sam 2 metka u sebe... Detalji jednog jutra nezvala je neka psihoticka zena i govorila da jos prjete i da su joj kao ubili psa (neznam sada dali psa ili neku drugu zivinu Rolling Eyes ) no da sada nepricam sve oko 2h u noci ja i moja 4 frenda sa posla cuvali smo kucu (od te zene ) i odjednom doletjela 2 tipa i nekoj staroj skodi zaletili su se na nas ( tj mene i jos jednog lika ova druga dva su bili odostraga imali su palice no mi smo to lako rjesili jel smo imali teleskope
( za one koji neznaju sta je to https://2img.net/h/oi31.tinypic.com/684nib.jpg ) i onda jedan izvadio pistolj ja sam se kurcio da ti ces pucat daj sputri to i ta sra** i onda je zapuco nisam se tome nado jel sam to vec i prije radio i nikad mi se nije takvo sti desilo jedan metak sam dobio u misic (u rame) a drugi mrvicu ispod one rucne kosti (sada mi to izgleda Embarassed ) .
Nisam mogo nist posebno radit sa rukom tako da sam presto igrat gladius (to nisam jos naveo preuzeo sam acc nedo kada sam ga preuzeo bio je 36 pa sam ga digo na 16 mjesto (bez prewiuma) i tada se to desilo Embarassed
no da skratimo pricu proveo sam 15 dana u bolnici i nastavio sa zivotom (nisam mogo naci clanak o ovome na netu Embarassed ).

U savezu U_N_G mislim ostati vjecno bounce .

nadam se da ste ovo procitali znam da ima pun k***** Mad no vi ste prvi kojima sam ostavio svoju biografiju afro cujemo se ingame i na msn geek no tih par sec pozz


PS:OVO NIJE OPRASTANJE LOL CUVAJTE SE ZA TO
MOGLI BI I VI POD OVOM POSTOM OSTAVITI SVOJE STVARI IZ ZIVOTA Very Happy


Zadnja promjena: Anubish; čet srp 24, 2008 2:13 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
CountZero
Admin



Broj postova : 90
Age : 43
Location : Kotor Varos
Registration date : 10.10.2007

Tko sam ja... Empty
PostajNaslov: Re: Tko sam ja...   Tko sam ja... I_icon_minitimečet srp 24, 2008 1:30 am

Jos da si stavio neki font koji se da citati, a ne to sto si stavio.
[Vrh] Go down
Anubish

Anubish


Broj postova : 8
Age : 41
Location : Cro--->Zagreb
Registration date : 23.07.2008

Tko sam ja... Empty
PostajNaslov: Re: Tko sam ja...   Tko sam ja... I_icon_minitimečet srp 24, 2008 2:10 am

CountZero je napisao/la:
Jos da si stavio neki font koji se da citati, a ne to sto si stavio.

Bolje cheers
[Vrh] Go down
CountZero
Admin



Broj postova : 90
Age : 43
Location : Kotor Varos
Registration date : 10.10.2007

Tko sam ja... Empty
PostajNaslov: Re: Tko sam ja...   Tko sam ja... I_icon_minitimečet srp 24, 2008 4:27 pm

odlicno
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tko sam ja... Empty
PostajNaslov: Re: Tko sam ja...   Tko sam ja... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tko sam ja...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Udruzenje najboljih gladijatora :: Krcma :: Novi clanovi :: Server 1-
Forum(o)Bir: